Sēdēt pie datora vai tomēr pavadīt

laiku svaigā gaisā?

Septembra sākumā lielākus un mazākus aicinājām nedaudz citādākā pārgājienā uz Stāmerienu – tā teikt izbaudīt labo laiku un pasportot. Aktivitāte notika projekta “3,2,1 – Aiziet!” ietvaros un pulcēja pāris desmitus interesentu.

Lai aktivitātes būtu organizētākās, bijām aicinājuši mums palīgos Daci, kura ir aktīva sporta centra pasākumu organizatore un labprāt mums izpalīdzēja arī šoreiz.

Daudziem sports saistās ar cīņu par rezultātu, spēku, tad par šo reizi varam teikt, kad bija pavisam citādi, jo galvenais uzsvars tika likts uz sadarbību un aktīvu līdzdalību.

Piemēram, šautriņu disciplīnā bija novērojams azarts, jo spēles noteikumi bija nedaudz savādāki, kā ierasts.

Savukārt dvieļu volejbols parādīja ikviena radošo pieeju un izpratni, kā šim sporta veidam būtu jāizskatās. Un tad jau smiekli un ovācijas, par katru noķerto bumbu vai vienkārši pretinieka neveiksmi, jo kā saka dzīvē, ir, jāprot pasmieties arī par sevi.

Daudzi no mums nebija spēlējuši arī Boccia spēli, kad ar katru dalībnieka izmesto bumbu ir jātrāpa pēc iespējas tuvāk noliktajam mērķim. Tad nu šajā sporta veidā arī neizpalika veiklība un precizitāte.

Un pēc kopīgas izkustēšanās, neizpalika arī siltas tējas malkošana un uzkodas, kas arī, mūsuprāt, ir svarīgi. Jo jau izsenos laikos bija uzskats, pēc labi padarīta darba ir jāpaēd!

Lai rosība turpinās un sportojam…

JC “Bāze” team

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.”