Izvēlies otrreiz pārstrādātas lietas un radi pats!

Kā jau iepriekš minēts, Gulbenes, Jaunpiebalgas un Alūksnes jaunieši darbojas projektā „MINIES GLOBĀLI”. Projekta mērķis ir rosināt sabiedrību aizdomāties par videi draudzīgu dzīvesveidu. Ir bijušas dažādas projekta aktivitātes – vides ekspedīcjas, velobraucieni, modes talkas, radošās darbnīcas u.c. Jau trešo mēnesi notiek projektā iesaistīto jauniešu veidoto sociālo kampaņu rotācija pa visu trīs novadu sociālajiem tīkliem.

Šomēnes mūsu novada sociālajos tīklos skatāma Jaunpiebalgas jauniešu sociālā kampaņa. Viņi ir izveidojuši blogu, kurā ir izceltas idejas no interneta tīmekļu labirintiem par otrreiz pārstrādāto lietu izvēli un radīšanu, lai pievērstu uzmanību tam, ka cilvēks ikdienā ir spējīgs padarīt tīrāku gaisu un vidi. Džinsa bikses=puķupods, CD lauskas=dažādas smukumlietas, PET pudeles=jautri rakstāmpiederumu trauki, koka paletes=jaunas mēbeles utt. Skaties, iedvesmojies un radi pats!

Blogs meklējams šeit: https://miniesglobaali.wordpress.com/

 

 

Plašāka informācija par projektu un foto no visām projekta aktivitātēm pieejami facebook lapā MINIES GLOBĀLI.

„Projektu “MINIES GLOBĀLI” (līg.nr. 1-20/43, proj.reģ.Nr. 1-08/522/2014) finansē Latvijas vides aizsardzības fonds un Gulbenes novada dome. Projektu realizē biedrība “JUMATA”.”